Про нас

Про Artisan

УКРІЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ «ARTISAN»

Ми щиро раді, що Ви виявляєте цікавість до нашої продукції. Весь колектив фірми «Артель» давно і плідно працює, створюючи якісні будівельні суміші. Згадайте, адже в недалекому минулому майстрові люди так само збиралися разом і об’єднувалися в артелі, де виробляли недорогу і якісну продукцію. А назва «Артісан» теж вибрано не випадково, «artisan» – французьке слово і перекладається як «ремісник», а ми вважаємо, що наше ремесло – випускати високоякісні і доступні за ціною продукти для будівництва.

Торгова марка «ARTISAN» більше 20 років представлена на ринку будівельних сумішей і завдяки високій якості та розумній ціні є одним з лідерів у всіх регіонах України. Сотні будівельних об’єктів сьогодні будуються із застосуванням наших матеріалів.

Наша фірма постійно оновлює асортиментний ряд продукції ТМ «ARTISAN». Щоденна робота технологів і лаборантів дозволяє нам впроваджувати у виробництво матеріали найвищих стандартів за новітніми технологіями. Величезну увага ми приділяємо вхідному контролю, що дає можливість стабільно підтримувати високу якість продукції. Компоненти, які ми використовуємо для виробництва, відібрані з кращих сировинних ресурсів України, а добавки – тільки провідних і стабільних виробників: Bayer, Waker, Rhodia, Clariant, Akzo Nobel.

У нашому виробництві є практика і досвід виготовлення матеріалів для будівництва в нестандартних умовах, тобто виробництво матеріалів для об’єктів з лужним або кислотним середовищем, улаштування промислових підлог для заводів, станцій технічного обслуговування, молокозаводів, хімічних виробництв, заправних станцій тощо.

У розділі продукція, представлено 51 продукт умовно розділений на 5 груп:

Сухі суміші на цементній основі: клей для облицювання; фуги; цементні будівельні розчини широкого спектру застосування; шпаклівки; штукатурки ремонтні і декоративні; вирівнюючи суміші для підлоги.

Сухі суміші на гіпсовій основі: шпаклівки і безпіщанки, штукатурки, клей для гіпсокартону, гіпс монтажний.

Ґрунти і емульсії: захисні засоби; ґрунти; емульсії широкого спектру застосування.

Фарби: внутрішні, фасадні і спеціальні.

Комплексне рішення «АРТІСАН-ТЕПЛО»: «АРТІСАН-ТЕПЛО» – це система утеплення будинку яка розроблена нами на основі європейських систем утеплення методом «легкий мокрий», сертифікована і рекомендована до застосування у цивільному і промисловому будівництві. Система економічна і допомагає заощадити до 70% на збереженні тепла в оселі. У будь-який час ми готові уважно вислухати Ваші питання та побажання, дати необхідні рекомендації по використанню наших продуктів.

У будь-який час ми готові уважно вислухати Ваші питання та побажання, дати необхідні рекомендації по використанню наших продуктів.

Зараз, коли на ринку великий вибір будівельних матеріалів, і буває складно розібратися, який саме продукт Вам потрібен, Вас напевно виручить інформація в нашому каталозі яка допоможе використовувати продукцію ТМ «ARTISAN» з максимальною ефективністю в процесі будівельних робіт.